Hakkımızda

                              Aydın ili şehir merkezinde kurulu oln firmamız çoğunlukla Türkiye dışındaki ülkeler arasındaki ticaretle iştigal etmektedir ancak değişen çeşitli şartlara göre ülkemizden yapılan ihracata ve ithalata da önemli katkılarda bulunmaktadır.

                             Öncelikli amacı Türkiye dışındaki ülkeler arasında satın alma ve satış taleplerine tedarikde bulunma yönünde faaliyetlerde bulunmak olan firmamız yurtiçinde de ihracat ve ithalat yapmak isteyen firmaların bu ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılamaktadır.Gelişen ve değişen şartlara paralel olarak da zaman zaman uluslararası aracılık, uluslararası pazarlama faaliyetlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir.

                    Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

 

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.


                                                                                    

X